O nas

Ponad dwadzieścia lat temu kilku młodzieńców z różnych krajów i kontynentów, zupełnie przypadkowo spotkało się na bezdrożach południowej części Argentyny. Młodzi, pełni entuzjazmu i wiary w siebie spróbowali odpowiedzieć swoim przyszłym życiem na jedno pytanie:
Czy w dzisiejszym świecie jest możliwe prowadzenie uczciwie biznesu?
Przez całe lata przyjaźni, rozmawiali, dyskutowali, współpracowali. Dzisiaj już wiedzą. Tak, jest nie tylko możliwe, lecz nadało im sens życia i olbrzymią radość z pozostawionych do dnia dzisiejszego śladów swojej egzystencji. W teraźniejszości postanowili spisać swoje doświadczenia. I tak powstał
"Project 36".
Rzecz o trudach i znoju życia w regułach, jakie ustalili nasi praprzodkowie. Wielu z nas zakreśliło już swoje koło. Jednak za namową naszego przyjaciela z Polski, który przekonał nas, że warto swoim Rodakom przekazać część naszych doświadczeń, postanowiliśmy przekazać część naszej wiedzy, doświadczeń.
Strony, które mamy nadzieję natchną w wielu radością z korzystania z dobrodziejstw Cywilizacji. Przede wszystkim życia w prawości i uczciwości. Czy nam się to uda jak rzecz poprzednia? Być może dowiemy się wtedy, gdy razem z nim zakreślimy następne koło.
A słowo "etiek"? Wywodzi się z kolebki Cywilizacji i znaczy … etyka.